Charakterystyka firmy

Serwis CarTronik zapoczątkował działalność w bieżącej postaci w roku 2009. Od tej pory skutecznie ugruntowuje swoją pozycję w grupie lubelskich firm zajmujących się szeroko pojętą elektoniką i elektrotechniką pojazdową.


W spektrum działalności firmy znajdują się układy elektroniki samochodów mające wpływ na funkcjonowanie silnika (i całego układu napędowego), bezpieczeństwo i komfort użytkowników samochodów i motocykli. W sposób naturalny w zakresie działalności mieści się wyszukiwanie i usuwanie ustarek w standardowych urządzeniach elektrycznych i elektronicznych pojazdów odpowiadających za funkcjonowanie układów napędowego, oświetlenia, ogrzewania, wentylacji czy nagłośnienia.

Firma podejmuje współpracę z lubelskimi uczelniami wyższymi, partnerami zagranicznymi oraz stara się aktywnie uczestniczyć w finansowaniu aktywności zawodowej przez Unię Europejską.

Serwis dysponuje szeroką gamą urządzeń diagnostycznych pozwalających na diagnozę oraz usunięcie uszkodzenia. Działalność serwisowa nie jest ściśle ograniczona do konkretnych marek, ani konkretnych układów, co powoduje, że firma ma szeroki i zróżnicowany krąg klientów.

Jeśli Państwa pojazd okaże się bardziej zawodny niż zakładaliście, prosimy o telefon.

 Krok 1 - Kontakt telefoniczny 
 (wymagana rezerwacja terminu)
 Tel.: (+48) 510-555-717
 Krok 2 - Ustalenie terminu naprawy
 Godziny pracy:
 poniedziałek - piątek: 9:00-17:00.
Krok 3 - Przyjazd do serwisu
Lublin, ul. Potok 3.
Krok 4
Usunięcie uszkodzenia.
katalog